OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ / Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

FirmaFortemix produkce s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 29 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

A16 z:12/7/2023 a:12/12/2023
Jsme úspěšná česká rodinná firma s více než 30letou tradicí a více než 110 pracovníky, která rychle roste a expanduje na zahraniční trhy.
Vyvíjíme a vyrábíme PVC podlahy Fortelock, průmyslové podlahové systémy a střešní krytinu Ekoternit
Naše produkty prodáváme do více než 40 zemí světa. Klademe důraz na ekologii, kdy každý rok zachráníme více než 3 000 tun plastu před skládkováním, a filantropii, a proto podporujeme nespočet organizací v našem regionu.
Pracujeme jako tým, proto investujeme nejen do moderních technologií, ale i do zázemí a vzdělávání zaměstnanců.
Sázíme na inovaci, jistotu a stabilitu rodinné firmy
CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
- Obsluha strojů a zařízení
- Obsluha VZV - zkušenost výhodou - můžeme zajistit průkaz.
CO POŽADUJEME:
- Manuální zručnost
- Ochota pracovat a učit se novým věcem
- Spolehlivost, flexibilitu a samostatnost
- Smysl pro pořádek a bezpečnost práce
- Základní uživatelská znalost PC.
BENEFITY:
- Dlouhodobé zaměstnání u stabilní české firmy
- Obědy na pracovišti s příspěvkem zaměstnavatele 55%
- Až 6 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu)
- Bonusy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Vedení, které naslouchá a spolu s vámi hledá řešení (pověděli nám zaměstnanci v průzkumu)
- Oporu při konzultacích v případě potřeby
- Podporu vašeho rozvoje nejen formou školení, které si vyberete, mentoring
- Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.).
Recenze na zaměstnavatele najdete na webových stránkách Atmoskop.cz
Zaujali jsme Vás? Pojďte se s námi potkat a popovídat si o vzájemných možnostech a očekáváních.
KONTAKT EMAILEM.
VIDEO z oslav 30 let firmy: https://www.youtube.com/watch?v=8R_aZL0jzmw
VIDEO Přidej se k nám: https://www.youtube.com/watch?v=acfwPib_jEo
VIDEO z výroby: https://www.youtube.com/watch?v=ZM-jXdKNpNE

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, základní uživatelská znalost
minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kirilovova 812, Paskov, 73921, Česko
mzda, plat (hrubý):od 29 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:12. 12. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: přísp. na penz. připojištění, bonusy

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Fortemix produkce s.r.o., IČ: 44743611
datum zveřejnění nabídky práce:12. 12. 2023